Meble

Naszą ofertę meblową określają wyłącznie ramy wyobraźni naszych klientów – jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy projekt zaproponowany przez klienta. Wyposażamy punkty handlowe, usługowe, hotele i mieszkania w nowoczesne meble na wymiar. Stawiamy przy tym na elegancję i funkcjonalność. Profesjonalne wykonanie i montaż gwarantują lata bezproblemowego użytkowania i zadowolenie naszych klientów.

Szafy wykonywane na wymiar to świetny sposób na to, by maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i zorganizować cały dom. Dobrze zaaranżowane szafy pozwolą zachować porządek w całym domu. Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem szaf i służymy fachową poradą w tej kwestii.

Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy materiały takich firm jak Kronopol i Kronospam.

Do produkcji naszych drzwi przesuwnych stosujemy:

 • drzwi z płyt laminowanych,
 • drzwi z szyb lakierowanych /lacobel/,
 • drzwi bambusowe lub rattanowe,
 • szyby mleczne /lacomat/,
 • grafiki – można wybrać spośród 2000 oryginalnych projektów lub dostarczyć własne zdjęcie
 • stalowe lub aluminiowe okucia o różnej kolorystyce.

Wszystkie w/w materiały można dowolnie ze sobą łączyć.

Wykonujemy szafy:

 • na wymiar – cieszą się dużą popularnością, gdyż są w pełni dostosowane do życzeń klienta i możliwości przestrzeni, jaką dysponuje. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w bloku, czy w dużym domu, możemy zrobić dla Ciebie funkcjonalną szafę. Wewnątrz szafy stosujemy wieszaki, szuflady, uchwyty – wszystko to, by pomóc w organizacji i łatwości dostępu do domowych skarbów;
 • wnękowe – montowane są w pomieszczeniach, w których znajdują się nisze i wnęki. Dzięki zabudowaniu pustej przestrzeni wnękowej można zyskać funkcjonalny mebel bez utraty powierzchni pokoju. Nasze szafy charakteryzują się stylowym wyglądem, który przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie klasykę i nowoczesność;
 • z drzwiami przesuwnymi – szafy z wbudowanymi drzwiami przesuwanymi nadają się do małych pomieszczeń, gdyż nie wymagają dodatkowej przestrzeni na otwieranie drzwi,

Jak pracujemy?

 1. Umawiamy się na pomiar przestrzeni, w której ma się znajdować szafa. Jest to usługa niezobowiązująca – w pełni darmowa. Pomiar staramy się wykonać w ciągu dwóch dni roboczych od chwili zgłoszenia.
 2. Po wykonanym pomiarze tworzymy projekt szafy, który obejmuje rysunek z wizualizacją komputerową oraz wycenę.
 3. Po zaakceptowaniu projektu przez klienta podpisujemy umowę. Klient zobowiązany jest wtedy do wpłaty zaliczki w wysokości 30% ustalonej kwoty. Po otrzymaniu zaliczki przystępujemy do realizacji zlecenia.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, rzetelne wykonanie mebla, które posłuży na lata, a przede wszystkim ceny niższe niż u konkurencji.

Wykonanie szafy zajmuje około 3-4 tygodni. Gwarancja – 5 lat.

Zapraszamy do spotkania w naszym salonie oraz do umawiania pomiarów!